这蛋糕是论磅卖的。每磅1.5美元。
We sell these cakes by pound. They are $1.5 a pound.
youdao
卖面包蛋糕的小姐。
Bread and cake maiden.
这蛋糕是论磅卖的。
We sell these cakes by the pound.
应用推荐
模块上移
模块下移
不移动